Swag-It Ralph

(@Beckybotsford I found out you can buy these seperate from the kids meals and they are only $1.60 each)

(But you should call ahead because apparently not all the stores have gotten them and they’re sending different ones out periodically so they might have different ones)

  1. sharkbitegal reblogged this from junkionsassemble
  2. junkionsassemble posted this